Holistyczna pielęgnacja i skuteczne terapie manualne dla skóry menopauzalnej

Holistyczna pielęgnacja i skuteczne terapie manualne dla skóry menopauzalnej


Cera klientek w okresie menopauzy zmienia się, jest bardziej wymagająca i kapryśna. Zanim to się stanie, wysyła nam jednak szereg sygnałów. Pokażemy jak można przygotować ją na ten pełen wyzwań czas tak, by zmiany hormonalne jak najmniej na nią wpływały, żeby wyglądała zdrowo i młodzieńczo. Dowiecie się też jakie zabiegi, terapie manualne i pielęgnacja są wtedy zalecane i zobaczycie jakie efekty osiągają nasze ekspertki.

Anna Grela
Kosmetolożka z 27-letnim doświadczeniem zawodowym, właścicielka Warsztatu Piękna w Warszawie. Promuje holistyczne podejście do pielęgnacji skóry, naturalne kosmetyki i terapie manualne. Wyróżniona tytułem „LNE Holistic Beauty Icon” 2021.
Katarzyna Hretczak
Kosmetolożka, właścicielka Esteem Beauty, miejskiego SPA we Wrocławiu, które stworzyła 11 lat temu. Od lat wdraża metody holistycznego podejścia do pielęgnacji. Wyszukuje i łączy najefektywniejsze zabiegi, które pobudzają ciało i mobilizują organizm do samoregeneracji. Wierzy w moc masaży i skuteczność dotyku, która działa nie tylko na poziomie naszej skóry czy mięśni, ale dotyka też znacznie głębszych sfer.